Blog

Overlocky, šicí stroje - všechny značky na jednom místě

Šicí stroje Veritas

Srpen 29th, 2014 | Karel Černoch | Tags:

Šicí stroje Veritas jsou synonymem kvality v oblasti šicích strojů. Fenomény Singer a Veritas jsou šicí stroje, značky, které zná snad každý. Výrobce tvrdí, že jeho šicí stroje jsou vlastně reinkarnací ženy, přirovnává je k ženě s duší anděla, Lady Vamp, Femme Fatal. Atraktivní vzhled šicích strojů Veritas, slušivé “oblečení” (kryty, obal) se snoubí se skvělými technickými vlastnostmi a cenou těchto zařízení, které píší historii šití již od roku 1905. Dnes se šicí stroje pod touto značkou již téměř nevyrábí, ale stále je možné zakoupit velice kvalitní modely. Hledáte-li šicí stroje Veritas online, našli jste správnou stránku pro nákup šicího stroje.

Šicí stroje Veritas jsou šicí stroje vhodné pro domácí šití. Nabízí řadu funkcí, které poskytují uživateli dostatečný komfort a kreativitu. Charakteristickým rysem  šicích strojů značky Veritas jsou zejména jednoduché a pohodlné ovládání, díky kterému šetří čas a námahu švadlenek, které teprve se šitím začínají, ale i těch, které šijí již déle a mají s touto značkou dobré zkušenosti. Naprostým základem těchto domácích šicích strojů bývá volné rameno, kyvný chapač, několik programů včetně overlockových a užitkových stehů, plynulá nastavitelnost délky a šířky stehu, navlékač nitě či poloautomatické šití knoflíkových dírek. Nechybí ani možnost šití dvojjehlou, jemné doladění stehů či zpětné šití.

Typy šicích strojů značky Veritas:

Laura
Rachel
Rubina
Alina
Selina
Regina

Nevíte, jaký šicí stroj koupit? Potřebujete si šicí stroje porovnat s tím, co na nich budete dělat a doporučit? Pak nás neváhejte kontaktovat. Nezávisle Vám šicí stroje porovnáme a doporučíme, Váš Ráj-šití.cz.